preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb

Login
TJEDAN

PARNI  25.10. - 29.10.

 

JELOVNIK

Pratite



 

Zvono
Prije podne
 
1. sat  8,00 -   8,45
2. sat  8,50 -   9,35
3. sat  9,45 - 10,30
4. sat 10,40 - 11,25
5. sat 11,30 - 12,15
6. sat 12,20 - 13,05
 
Poslije podne
 
1.(7.) sat 13,10 - 13,55
2.(8.) sat 14,00 - 14,45
3.(9.) sat 15,00 - 15,45
4.(10.) sat 15,50 - 16,35
5.(11.) sat 16,40 - 17,25
6.(12.) sat 17,30 - 18,15
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2009.

Ukupno: 674957
Ovaj mjesec: 5503
Danas: 107
Djelatnici

 

 

RAVNATELJICA  

Marija Luković,  dipl. uč. 

 
 

STRUČNA PEDAGOŠKA SLUŽBA 

Ana Marinović Radojković,  prof. pedagogije 
Mirna Glavinić (zamjena za Iskru Pejić),  mag. psihologije 
Ida Bogadi,  prof. komparativne književnosti i fonetike - knjižničarka 

 
 

RAZREDNA NASTAVA 

Paula Antunović,  dipl. . 
Ana Badurina (zamjena za Tatjanu Tomec Enc), mag. prim. obraz. 
Nikolina Baković, mag. prim. obraz. 
Ivana Brebrić Šimunović, dipl. . 
Petra Buk (zamjena za Sašenjku Paris), mag. prim., obraz. 
Marija Devčić,  dipl. . 
Iva Dukanović,  dipl. . 
Barbara Fabijanec (zamjena za Brunu Levar), mag. prim. obraz. 
Snježana Fegić,  dipl. . 
Stella Gašpar,  . 
Doroteja Hanaček,  . 
Božidarka Hrvačić, dipl. . 
Vlatka Kos Kabalin, dipl. . 
Melita Krivohlavek,  dipl. . 
Zemira  Kulović Muslija,  dipl. . 
Tea Moguš (zamjena za Mariju Luković), dipl. . 
Leo Pavlačić, mag. prim. obraz. 
Tajana Tintor,  dipl. . 
Vlasta Vrbanić Nemec,  dipl. . 
Gordana Vuglec,  dipl. . 
Ana Zagorec (zamjena za Ankicu Zelić), mag. prim. obraz. 
Alma Žugaj,  . 

 
 

PREDMETNA NASTAVA
 
 Ivana Bašić, prof. hrvatskog jezika i književnosti, mr.sc. humanističkih  znanosti  
 Marina Bukovšek (zamjena za ***), mag. inžprehtehnologije 
 Dario Bobanović,  prof. fizičke kulture 
 Ivana Cota,  prof. engleskog jezika i njemačkog jezika i književnosti 
 Mario Damjanović, prof. povijesti, prof. latinskog jezika i književnosti 
 Ivana Dimitrovski,  prof. matematike 
 Sandra Doblanović, mag. prim. obraz. s pojačanim modulom informatike 
 Aleksandra Dujmović,  prof. matematike i informatike 
 Dominko Filipović,  dipl. teolog 
 Barbara Fiolić, mag. eduhrvatskog jezika i književnosti 
 Josip Funtak,  inžstrojarstva 
 Donka Gerakarov, prof. francuskog jezika i komparativne književnosti 
 Ivan Gotić, mag. eduinformatike 
 Tamara Anna Horvat, mag. edu. mat. 
 Tajana Huljek, mag. eduhrvjezi knjiž. 
 Mihael Jandrej, prof. povijesti i geografije 
 Josip Jurić,  prof. fizike i informatike 
 Martina Karlović, prof. hrvatskog jezika i sociologije 
 Dijana Katalenić,  prof. njemačkog jezika i fonetike 
 Maja Klanac,  dipl. teolog 
 Stipica Kovač,  prof. povijesti i geografije 
 Alma Kvarantan, mag. edutalijanskog jezika i književnosti i mag.    engleskog  jezika i književnosti 
 Katarina Lenac Legac, prof. hrvatskog jezika i književnosti i fonetike 
 Mihaela Marenić,  dipl. inžmatematike 
 Marijana Maričić, mag. glazbene pedagogije 
 Mirta Maslać, mag. kompknjiži mag. eduhrvjezi knjiž. 
 Ivana Olivari,  prof. tjelesne i zdravstvene kulture 
 Kristina Raič, dipl. kateheta 
 Ana Severin, prof. matematike i informatike 
 Anto Slipac, prof. geografije 
 Tamara Taraš Vilušić, prof. engleskog i španjolskog jezika 
 Petra Tomić, mag. edubiologije i kemije 
 Iva Žgela (zamjena za Aleksandru Šeremet), mag. eduengleskog jezika i 
 književnosti i španjolskog jezika i književnosti 
 Lidija Župan, akademski kipar 
 Lidija Župan Ivanović (zamjena za Branku Štefok Bojadžija), prof. biologije 

 
 

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE 

Maja Mikec, upravni pravnik - tajnica 
Gordana Videc - računovođa 
Željko Stijelja (zamjena za Vladimira Benka), domar 
Zoran Jotanović, domar 
Ana Kurtović (zamjena za Nedu Rinkovec), dipl. rusist i povjesničar, prekvalifijacija kuhar 
Brankica Vučinić, kuharica 
Ljilja Terzić, kuharica 
Nevenka Župan, pomoćna kuharica 
Željka Maltarić, spremačica 
Andreja Kopun, spremačica 
Mara Čakarić, spremačica 
Snježana Tašner, spremačica 
Analis Krčelić, spremačica 
Marija Andrijanić (zamjena za Aleksandru Minčić), spremačica 
Suzana Vuglač, spremačica 
Zdenka Zagrajski, spremačica 


 




preskoči na navigaciju